Karrier lehetőségek

Gyakornoki munkalehetőség

Gyakornok – Irodai asszisztens (Szeged)

Téged keresünk, ha:

  • aktív hallgatói jogviszonyod van (a foglalkoztatás diákszövetkezeten keresztül történik)
  • rugalmas munkarendben legalább heti 8 órát nálunk tudsz tölteni (előzetes egyeztetés alapján)
  • nem okoz gondot, ha önállóan kell dolgoznod
  • pontos, precíz és kreatív vagy
  • felhasználói szinten ismered a Microsoft (Word, Excel és Powerpoint), a Canva, az Adobe Premier Pro és Audition alkalmazásokat
  • van tapasztalatod videó-, kép- és hanganyag szerkesztésében
  • alapszintem ismered a social media felületeket (Facebook, Instagram)
  • legalább középszintű angol nyelvtudással rendelkezel (szóban és írásban)

Milyen feladataid lesznek?

Pénzügyi adminisztráció

  • számlák és kapcsolódó dokumentumok iktatása, határidőre történő leadása a könyvelőnek
  • szerződések és egyéb dokumentumok iktatása
  • dokumentumok kezelése, előkészítése (pl. megrendelések, képzési jelentkezési lapok előkészítése, szerkesztése, kezelése)

Marketing anyagok előkészítése

  • videók és podcast hanganyagok vágása, szerkesztése
  • social media képek szerkesztése
  • hírlevelek előkészítése

Mit kapsz cserébe?

  • felelősségteljes munkakört
  • korszerű munkakörnyezetet
  • betekintést az okosotthonok világába
  • folyamatos fejlődési és hosszútávú előrelépési lehetőséget

Önéletrajzodat küldd el az info@smartopert.com e-mail címre!